Prikazujemo 13–24 od 67 rezultata
-
Leupold Mark 4HD 8-32×56 M5C3 Side Focus FFP PR3-MIL
€2,299.00Tehnički podaci – Mark 4HD
Osnovne karakteristike
Paralaksa bočni fokus (Side Focus)
BDC kotačić uključen ne
Custom Dial System (CDS) ne
Dnevno vidljivo osvjetljenje ne
Tip elevacijske kupole M5C3
Elektronička libela ne
Osvijetljena končanica ne
Zaključavanje kupole da
Tip povećanja varijabilno
Motion Sensor Technology ne
Noćna kompatibilnost ne
Indikator okreta da
Končanica FFP PR3-MIL
Tip resetiranja set screw
Položaj končanice prva ravnina (FFP)
Podesivi objektiv ne
Precizni bočni fokus ne
Podešavanje vjetra Zero-Lock WindageOptika i dimenzije
Masa 30 oz
Povećanje 8 – 32x
Promjer objektiva 56 mmVidno polje (100 yd):
- na minimalnom povećanju 13.1 ft
- na maksimalnom povećanju 3.4 ft
Kutno vidno polje:
- min 2.5°
- max 0.7°
Udaljenost oka:
- min povećanje 4.2 in
- max povećanje 3.9 in
Minimalna udaljenost bez paralakse 25 yd
Podešavanje elevacije
Vrijednost klika 0.1 MIL
Raspon (MOA) 70
Raspon (MIL) 20
Raspon (cm/100 m) 200
Po okretu 10 MIL
Ograničenje hoda ukupni hod optikePodešavanje vjetra
Vrijednost klika 0.1 MIL
Raspon (MOA) 45
Raspon (MIL) 13
Raspon (cm/100 m) 130
Po okretu 10 MILSidrena cijena (10.09.2026.): €2,299.00 -
Leupold Mark 5HD 2-10×30 M5C3 FFP illum. CMR-Mil Dark Earth
€3,299.00Mark 5HD 2-10×30 mm CMR-MIL u boji Flat Dark Earth utjelovljuje vojnu tradiciju. Nastao kao evolucija nišana korištenih na MK12 SPR platformi, ovaj moderni optički nišan pomiče granice taktičkih karabina.
Trookretni kotačić dominira kupolom za elevaciju, pružajući 34,9 MIL-a podešavanja u koracima od 0,1 MIL. Naš patentirani ZeroLock sustav osigurava da se kotačić neće pomaknuti pri udarcima ili grubom rukovanju. Ovaj nišan srednjeg dometa iznimno je izdržljiv, ali ujedno i vrlo lagan i precizan.
Zahvaljujući končanici u prvoj fokalnoj ravnini, rasponu uvećanja 2-10x i bočnom fokusu, jednako je učinkovit u borbi na bliskim udaljenostima kao i pri prepoznavanju ciljeva na većim udaljenostima.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €3,299.00 -
Leupold Mark 5HD 7-35×56 M5C3 FFP PR2-MIL – FDE
€2,999.00Leupold Mark 5HD 7-35x56mm pruža dodatno povećanje potrebno za iskorištavanje punog potencijala modernih preciznih pušaka na velikim udaljenostima. Uz vrhunsku optiku, gotovo nijedna meta nije izvan dosega.
Unatoč većem rasponu povećanja, zadržava iste dimenzije i samo oko 3 unce veću masu u odnosu na verziju 5-25x56mm, što znači da dobivate više performansi bez značajnog povećanja težine.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €2,999.00 -
Leupold Patrol 6HD Gen 2 1-6×24 CDS-ZL2 Illum. CMR2
€2,099.00Patrol 6HD® Gen 2 izrađen je za brzinu, kontrolu i sigurnost u situacijama koje se brzo razvijaju. Dizajniran za dinamična okruženja u kojima su jasnoća i pouzdanost ključni, njegova iznimno lagana i kompaktna konstrukcija te svestrani raspon uvećanja 1–6x omogućuju vam neometan prijelaz s bliskih udaljenosti na veće bez oklijevanja.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €2,099.00 -
Leupold RX-1400i TBR/W Gen 2
€299.00RX-1400i TBR/W Gen 2 dolazi na tržište kao jedan od najsvestranijih i funkcijama najbogatijih daljinomjera u svojoj klasi. Opremljen svijetlim crvenim zaslonom i visokoučinkovitim DNA® laserskim sustavom, ovaj iznimno brzi daljinomjer podiže lov i streljaštvo na višu razinu.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €299.00 -
Leupold RX-5000 TBR/W
€1,049.00RX-5000 TBR/W je daljinomjer za modernog lovca. S impresivnim dometom mjerenja do 5.000 yardi, ova optika osigurava precizne pogotke svaki put, bilo da koristite pušku ili luk. Ono što ga dodatno izdvaja je integracija s aplikacijom Leupold Control, koja omogućuje daljinsko označavanje lokacija (pinova) na vašem telefonu koristeći digitalne karte poput onX Hunt, Apple i Google Maps.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €1,049.00 -
Leupold SX-2 Alpine HD Gen 2 20-60×80 Angled
€699.00Tehnički podaci – SX-2 Alpine HD Gen 2 20-60×80
Osnovne karakteristike
Tip okulara kutni (Angled)
Optički sustav Advanced Optical System
Stativ uključen ne
Dužina 16.8 in
Težina 67 ozPovećanje 20 – 60x
Promjer objektiva 80 mmVidno polje
Linearno vidno polje:
- na 20x 102 ft @ 1000 yd
- na 60x 48 ft @ 1000 yd
Kutno vidno polje:
- na 20x 1.92°
- na 60x 0.93°
Optički parametri
Udaljenost oka:
- na 20x 19.5 mm
- na 60x 18 mm
Izlazna zjenica:
- na 20x 4 mm
- na 60x 1.3 mm
Minimalna udaljenost fokusa 39.4 ft
Sidrena cijena (10.09.2026.): €699.00 -
Leupold VX-3HD 4.5-14×40 Side Focus CDS-ZL Wind-Plex
€999.00VX®-3HD 4.5-14×40 mm pruža legendarne performanse i vrhunsku optičku jasnoću u iznimno izdržljivom i laganom kućištu. Njegov vrlo popularan raspon uvećanja idealan je za lov u šumama i planinskim područjima zapadnog tipa terena.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €999.00
Optike za lovačko oružje uključuju dalekozore, nišane, crvene točke i termalne uređaje koji omogućuju precizno ciljanje u svim uvjetima. U ponudi su modeli prilagođeni karabinima, sačmaricama i drugim lovačkim puškama, s različitim povećanjima, lećama i montažnim sustavima. Kvalitetne optike odabrane su zbog trajnosti, preciznosti i pouzdanosti u terenu, što ih čini idealnim za lovce, streljače i entuzijaste. Brza dostava i sigurna online kupnja omogućuju da svaki korisnik odmah opremi svoje oružje kvalitetnom i funkcionalnom optikom.



















