Prikazujemo 61–67 od 67 rezultata
-
Steiner MPS Micro Pistol Sight Crvena točka
€499.00Steiner donosi izdržljivu i robusnu ”battle proven” crvenu točku za pištolj MPS (Micro Pistol Sight). Potpuno metalna konstrukcija i pojačane bočne stijenke potpuno zatvaraju emiter. Udubljeni prozor s metalnom kapom sprječava objekte da dopru do prednje leće, čineći ovo jednim od najjačih pištoljskih ciljnika ikada stvorenih.
S 70 grama, Micro Pistol Sight je kompaktan i lagan, nudi staklo Steinerove kvalitete i robustan set značajki uključujući 8 razina svjetline i 13 000 sati trajanja baterije.
Povećanje od 1X nudi neiskrivljenu sliku za rad s otvorenim očima i potpunu svijest o situaciji. Micro Pistol Sight dizajniran je tako da odgovara ACRO otisku i kompatibilan je s većinom optičkih pištolja koji koriste ACRO adaptere za osnovnu ploču.
Za Acro adaptere za sve pištolje, kontaktirajte nas uz narudžbu.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €499.00 -
Steiner Ranger 4, 2,5-10×50
€1,088.19Elegantan i višenamjenski nišan za pušku. Pruža svijetlu sliku tijekom lova danju, jutarnjeg i sumračnog lova i impresionira na široko promjenjivim udaljenostima.
Glavne značajke:
– tip končanice: 4A-ITehničke karakteristike:
– povećanje: 2,5-10x
– promjer tubusa: 30 mm
– širina vidnog polja (100 m): 16 – 4 m
– težina: 620 gSidrena cijena (10.09.2026.): €1,088.19 -
Valiant Kronos II 1-6×24
€443.00Valiant Kronos II je druga generacija serije pristupačnih ciljnika za puške češke tvrtke Valiant. Nudi kvalitetnu izradu te jasnu i preciznu sliku. Valiant Kronos ciljnici testirani su da izdrže najteže uvjete.
Ojačana jednodijelna cijev izrađena od duraluminija zrakoplovne kvalitete ispunjena je dušikom kako bi se spriječilo zamagljivanje. Končanica s ugraviranim staklom izuzetno je izdržljiva i može izdržati trzaj kalibra poput .357 H&H (više od 6000 J).
Uvećanje od 1-6x čini ovaj model izvrsnim izborom za taktičko gađanje na kratkim udaljenostima. Objektiv od 24 mm s antirefleksnim premazom pruža jasnu i točnu sliku čak i u uvjetima slabog osvjetljenja.
Niskoprofilne kupole su bez poklopca i omogućuju vam brzo podešavanje u svim uvjetima. Precizna gradacija podešavanja je u 1/10 MRAD (jedan klik pomiče končanicu za 1 cm na 100 m). Lijeva kupola ima mjesto za pohranu CR2032 baterije i možete je koristiti za podešavanje osvjetljenja končanice. Ima 11 razina svjetline u crvenoj boji.
Paralaksa je postavljena na 100 m, a dioptrija se može podesiti od -2,75 do +2,75 dpt.
Ključne značajke
– Izdržljiv dizajn– Jasna i precizna slika
– Cijev iz jednog dijela ispunjena dušikom
– Osvijetljena končanica
– Niskoprofilne kupole bez poklopca
Sidrena cijena (10.09.2026.): €443.00 -
Valiant Lynx 6-24×50 Mil Dot
€232.00Valiant Lynx je serija izdržljivih ciljnika za puške po pristupačnoj cijeni. Ovaj model ima povećanje od 6-24x i objektiv promjera 50 mm. Idealan je za gađanje na velike udaljenosti.
Jednodijelna cijev ima promjer od 30 mm. Končanica se nalazi u drugoj žarišnoj ravnini (uvećanje ne utječe na veličinu končanice). Također je osvijetljena crvenom bojom i možete birati između 11 različitih razina intenziteta.
Leće imaju antirefleksne površine , što će vam omogućiti ciljanje u uvjetima slabog osvjetljenja. Kupole su izložene i dovoljno velike da se mogu učinkovito koristiti dok nosite rukavice.
Paralaksa se može podesiti od 10 jardi ( 9,14 m ) do beskonačnosti . Gradacija podešavanja je u 1/8 MOA . Ovaj model će vam ponuditi 30% veće vidno polje.
Sidrena cijena (10.09.2026.): €232.00 -
Vector Continental x8 1-8x24i Fiber
€599.00- LaREE leća i VePRO FMC s ekstra niskodisperzijskim staklom >93% prijenosa svjetlosti pružaju kristalno čistu sliku
- Pravo 1x povećanje omogućuje snimanje s dva otvorena oka, 8x faktor zumiranja za adaptivno snimanje, idealno za natjecanja
- 30 mm monocijev za poboljšanje raspona podešavanja, udaljenost oka od 4 inča/100 mm za fleksibilne položaje snimanja
- Blokada kupole za sprječavanje neželjenih promjena, ukupni raspon podešavanja od 40 MIL pomaže u kompenzaciji pada metka
Sidrena cijena (10.09.2026.): €599.00 -
Vector Optics Grizzly 3-12×56
€260.00Vector Optics GRIZZLY 3-12×56 je optika vrhunske kvalitete, koja se može koristiti u najzahtjevnijim uvjetima rada. 12x zoom, vodootporna i otporna na udarce.
Uvećanje 3-12, njemačka končanica s graviranim staklom broj 4, idealna za vožnju i lov na štetočine
Monotubus od 30 mm povećava raspon podešavanja elevacije i bočnog kuta na 60 MOA
Velika objektivna leća od 56 mm omogućuje bolji prijenos svjetlosti za jasne i svijetle slike
Udaljavanje oka od 4 inča/100 mm za fleksibilne položaje gađanja i svjesnost o situacijiSidrena cijena (10.09.2026.): €260.00
Optike za lovačko oružje uključuju dalekozore, nišane, crvene točke i termalne uređaje koji omogućuju precizno ciljanje u svim uvjetima. U ponudi su modeli prilagođeni karabinima, sačmaricama i drugim lovačkim puškama, s različitim povećanjima, lećama i montažnim sustavima. Kvalitetne optike odabrane su zbog trajnosti, preciznosti i pouzdanosti u terenu, što ih čini idealnim za lovce, streljače i entuzijaste. Brza dostava i sigurna online kupnja omogućuju da svaki korisnik odmah opremi svoje oružje kvalitetnom i funkcionalnom optikom.












